Міжнародний фестиваль-конкурс "Stankovych fest"

Опубліковано: 13.02.2017 15:30

 З 9 по 12 лютого 2017 року в м. Свалява Закарпатської області на базі санаторію «Квітка Полонини» відбувся І Міжнародний конкурс-фестиваль Євгена Станковича «Stankovych fest».

В роботі конкурсу взяв участь сам Євген Станкович – Герой України, лауреат Державної премії України імені Т.Г.Шевченка, Академік Академії мистецтв, народний артист України, завідувач кафедри композиції Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, почесний голова Національної спілки композиторів України, член комітету з Національної премії України імені Т.Г.Шевченка та Голова журі конкурсу-фестивалю «Stankovych fest».

Учасники змагалися протягом трьох днів у чотирьох вікових категоріях від 5 до 25 років у номінаціях: музичне, хореографічне та образотворче мистецтво. Фестивальні майданчики розгорнулися на базі двох санаторіїв – «Квітка полонини» та «Поляна». У конкурсах виступали індивідуальні виконавці, ансамблі та великі колективи. Родзинкою ж конкурсу стала номінація «Юний композитор».
 
Учасники конкурсу мали унікальну можливість не тільки познайомитися із творчістю нашого земляка, але і отримати заслужену нагороду із рук живого класика Євгена Станковича.
 
Фестиваль проходив за сприянням Заслуженого лікаря України  Павла Павловича Ганинця.
 
Переможцями в конкурсі Образотворчого мистецтва стали:
1 вікова категорія
Семенюк Михайло – ІІ місце
Старовойт Анастасія – ІІІ місце
 
2 вікова категорія
Група « А » ( 8-9 р.)
Довбах Альбіна – І місце 
Група « Б » ( 10-11р.)
Бобрик Анастасія – Гран прі
Ярмолюк  Єва – ІІ місце
Мирончук  Едіта – ІІІ місце
3 вікова категорія
Marhevková  Klára (Маргенкова Клара) – І місце
Булеца  Богдана – ІІ місце
Волошина Анастасія – ІІІ місце
4 вікова категорія
Куцин Неля – І місце
Ньорба Ольга – ІІ місце
Васнєцов Андрій – ІІІ місце