Вийшов у світ художній каталог конкурсу «Срібний мольберт 2016»

Опубліковано: 03.02.2017 15:20

 Днями у київському видавництві HUSS вийшов друком каталог Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт», що відбувся в Ужгороді 18-22 жовтня 2016 р. Авторами ідеї та керівниками проекту виступили Роберт та Наталія Бровді, а видання здійснила громадська організація «Фундація розвитку закарпатського мистецтва».

Об’ємний, повноформатний 302-сторінковий художній каталог випущено у двох версіях – українською та англійською мовами. Видання містить довідкову інформацію і детальний фотозвіт про хід конкурсу (245 ілюстрацій), а також відомості про склад журі та 44 учасників-конкурсантів. У каталозі вміщено репродукції усіх 132 живописних робіт, виконаних учасниками «Срібного мольберту» у рамках трьох конкурсних етапів: «Міський пейзаж», «Пейзаж», «Портрет».

Книга адресована студентам і викладачам спеціалізованих художніх навчальних закладів, мистецтвознавцям та усім поціновувачам сучасного українського живопису.

В числі перших каталог отримають учасники та члени журі конкурсу, а також 22 вищі навчальні заклади 13 областей України, які делегували своїх студентів на «Срібний мольберт 2016». Крім цього, видання буде передано у наукові, публічні та дитячі бібліотеки Закарпаття, а також музеям, галереям, художнім школам, мистецьким спілкам області.