Персональна виставка Віталія Григорєва

Опубліковано: 24.08.2013 11:09

 У галереї «Ужгород» відкрилась виставка Віталія Григор`єва. Випускник пітерського Академічного інституту імені Рєпіна, Григор`єв працює в унікальній техніці, не властивій закарпатській школі живопису. Саме це стане для глядачів справжнім відкриттям.

 Портрети та натюрморти – особлива точність і відповідальність в передачі форми і сутності предмета та людини виділяють роботи художника, чиє ім`я не надто відоме на Закарпатті, але добре відоме за рубежем. До прикладу, кілька його полотен прикрашали стіни президентської резиденції М.Горбачова у Форосі, а роботою майстра захоплювалися відвідувачі виставок в Америці, Німеччині, Австрії та інших країнах.

 Глядачеві є чим захоплюватись на персональній виставці Віталія Григор`єва. Три малярські школи, три потужні мистецькі потоки: молдовський, що допоміг визначитись з фахом, російський, що дав академічний вишкіл, і український, що допоміг у реалізації. Усі вони позначившись різним виміром, допомогли у встановлені незвичного майстра, що творить на Срібній Землі. 

 Віталій Григор`єв не дуже любить робити персональні виставки. "По перше я повільно пишу, і для того, щоб зібрати роботи для виставки потрібно багато часу, а по друге, виставка - це тяжке випробування, малоприємна річ, нервуєш, відкриваєшся та оголюєшся перед публікою, і це не легко", - каже художник.

  За матеріалами каналу Тиса-1.