Вибачте, номерів немає.

Опубліковано: 03.02.2017 12:41

 Кожен ужгородець, кому за тридцять, пам’ятає таке популярне в 90-х роках місце в готелі «Закарпаття» як «Red Bar», або «Бар Яма», як його називали постійні клієнти цього закладу. Бар давно зачинився, закинуті приміщення в підвалі зацвіли в прямому та переносному сенсі, аж ось, ужгородському художнику Петру Рясці приходить ідея, яку йому вдалось реалізувати у вигляді некомерційного проекту Резиденція "Вибачте, номерів немає" в готелі «Закарпаття».

Ідея проекту полягає в тому, що в один місячний термін, або інший термін, резиденція приймає одну особу, якій надається однокімнатний номер для проживання та творчої праці. В свою чергу резидент реалізовує художній проект створений тут на місці, а результати творчості у вигляді виставок показуються у культовому приміщенні «Red Bar Яма»

В неділю 29.01. 2017 в Ямі відкрилася виставка-підсумок учасників Резиденції за 2016 рік. Так до вашої уваги творчі проекти таких митців як: Карина Арутюнян, Іштван Кус, Катерина Єрмолаєва, Володимир Топій, Євген Самборський, Павло Керестей, Ольга Березюк, Grzegorz Bozek, Marta Bosowska, Felix Sauter, Vaughan Pilikian.
 
Фотозвіт Роберт Довганич (Robert Dovganych) на замовлення Transcarpathian Art Foundation / Фундація розвитку закарпатського мистецтва