Янош Рейті – живописець, графік, лауреат обласної премії Й.Бокшая та А.Ерделі. Учень відомих закарпатських викладачів рисунка - Шандора Петкі та Вільмоша Береца. Мав теплі, приятельські стосунки зі знаменитим закарпатським авангардистом і нонконформістом – нині покійним Ференцом Семаном (Ечі). Митець, колоритної зовнішності, з пишною бородою, сивою чуприною та напівколом закрученими сивими вусами, за які серед друзів отримав прізвисько Франц Йосип, з іскринками, котрі танцюють в примружених очах.
Як і його колишній товариш Ечі Семан, Рейті Янош обрав у житті та творчості шлях вільного художника. В майстерні художника, буквально заваленій полотнами, рамами, малярським приладдям і паперовими стосами, бачимо зріз багатогранної творчості митця: це натюрморти, пейзажі, абстракції, етюди… Але перевагу майстер відає все ж таки графіці. Активний учасник колективних виставок, здебільшого закордонних.
Щороку виставляється на міжнародній виставці графіки у Суботіці (Сербія). Серед героїв його робіт переважають персонажі древньогрецьких легенд та алегорії зодіаку: це кентаври, німфи, фурії, дреади та ін.
Центральне місце відведено для жінки і це не дивно. Адже, як каже сам автор: „Як побачу гарну жінку, в душі – пробудження, життя набуває сенсу і змісту завдяки красі, яку слід помічати…»