Мистецькі виставки KarpatArt

Сторінка «««34567»»»

"Живописний співець верховини". Виставка Андрія Коцки у Рівному
Опубліковано: 06.12.2016 16:24

 З 23.11. 2016 по 29.01.2017 р. у галереї європейського живопису «Євро-Арт» м. Рівне проходить виставка робіт класика Закарпатської школи живопису, народного художника України Андрія Коцки (1911-1987).

Експозиція зібрана з приватних колекцій України і складається з 27 робіт митця (портретів, пейзажів, натюрмортів), які охоплюють широкий хронологічний діапазон творчості видатного майстра – з 30-х по 80-ті роки ХХ ст.

(Фото: галерея «Євро-Арт» і golosno.com.ua) 

"Чотири літа" серед зими. Ювілейна виставка Людмили Корж-Радько
Опубліковано: 05.12.2016 15:06

 "Чотири літа" – саме таку назву має зимовий ювілейний вернісаж заслуженої художниці України Людмили Корж-Радько (нар. у 1956 р.).

Персональна виставка відомої закарпатської художниці та педагога відкрилась 2 грудня 2016 р. в галереї "Ужгород" і триватиме майже два тижні. Експозиція складається з майже 40 робіт, які написані впродовж останніх чотирьох років. Роботи різні, як за тематикою, стилістикою, так і за кольоровим вирішенням, але їх поєднує багато квіту та теплого світла. Вони зіткані із яскравих і виразних, але таких легких і прозорих барв.

Роботи хвилюють і, водночас, заспокоюють. Жінка, що зображена на полотнах в епіцентрі почуттів, витончено мінлива, зі своїми переживаннями, настроями та емоціями, хоча зовні здається такою незворушною…

Крим очима живописців
Опубліковано: 24.11.2016 12:31

 ЗАКАРПАТТЯ МИСТЕЦЬКЕ. КРИМ ОЧИМА ЖИВОПИСЦІВ .

В рамках всеукраїнської акції "Крим - це Україна" в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая проходить тематична експозиція творів живопису. На ній представлені полотна "кримської тематики", виконані у різні часи відвідання півострова відомими радянськими, українськими і закарпатськими художниками. Серед них, роботи народних художників України: Федора Манайла (1910 - 1978), Вячеслава Приходька (1940-2011), Миколи Глущенка (1901-1977), Сергія Григор`єва (1910-1988); заслуженого художника України Золтана Шолтеса (1909-1975), а також відомих авторів радянського періоду і сучасності (Михайла Зайця, Йосипа Бабинця, Степана Кошевого, Сергія Отрощенка та ін.)

Скульптор Богдан Корж
Опубліковано: 22.11.2016 11:47

 

 Скульптор Богдан Корж

 Його майстерня схожа на цех алхіміка і дивовижний музей, де творчий простір формують безліч різноманітних речей, витворів та інструментів, вкритих шаром мармурового пилу. Господар цього місця – Богдан Корж, відомий закарпатський скульптор, член Національної Спілки художників України. Народився у 1952 в Чехії. Живе і творить в Ужгороді. Діапазон його зацікавлень, творчої працездатності і жанрового розмаїття - вражає. Автор понад двох тисяч творів у жанрах скульптурного портрету, медального мистецтва, скульптури малих форм, садово-паркової та монументальної скульптури. Його роботи є в багатьох містах і музеях України, Угорщини, Словаччини, Хорватії, Чорногорії, Єгипту та інших країн.

Провів 16 персональних виставок в Україні і закордоном. Улюблені матеріали - камінь і бронза. Властивість його творів - це чистота форм і символізм, що дають змогу глядачу домислити образ, ставши його співавтором.

P.S. Днями, 28 листопада Богдан Корж відзначатиме своє 64-річчя, з чим його радо і щиро вітає фундація "ЗакарпатАрт"

Незвичайне у звичайному світі. Петро Ряска
Опубліковано: 06.03.2012 17:48

Від автора:
  Вважаю, що емоція, яка переживається та виплескується під час роботи над твором є вкрай важливою. Тому емоційний живопис - він живий, л`ється, котиться, співає, танцює та чарує... Це як поезія та роман, твір та комедія.
  Прагну постійно бачити незвичайне у звичайному світі.Знаходити радість та безпосередність у всьому. Та засобами мистецтва втілювати в життя.
  Енергетика любові є потужною силою, тим киснем необхідним для повного життя. Мета якої є створити наш світ. Вона чекає і завжди готова нам служити. Її субстанція здатна замінити потужні електростанції та швидкісний плин часу. Зробити світлішим буденне та сіре життя села чи міста. Змінити нас.
  Мистецтво є тою казкою в відбуванні якої є бажання щось сказати, поділитися враженням, емоцією, можливо навіть закричати або тихо прошепотіти, чи зовсім нічого не говорити.

Петро Ряска

Сторінка «««34567»»»